menu

Satranç Öğreniyorum Çok Eğlenceli !

Çocukların dünyadaki 1 numaralı satranç oyununda, zamansız Satranç oyununu öğrenmelerini sağlayın! Öğrenme araçlarımız çocukları Satranç becerilerini öğrenmek ve geliştirmek için motive edecektir. Daha da önemlisi, Satranç öğrenimi onlara yaşam boyunca kendileriyle alabilecekleri becerileri kazandıracaklardır: strateji, taktik, yaratıcılık, azim ve hesaplanan risk alma.

Bilgisayar robotlarımıza veya diğer insanlara karşı çeşitli öğrenme araçları, bulmacalar ve gerçek zamanlı Satranç ile çocuklar için teşvik edici zorluklar ve eğlence saatlerini sağlar.

Satranç Öğreniyorum, tamamen gelişimini tamamlamış bir müfredata, video içeriğine ve Seviye İlerleme sistemiyle çocukların gelişmeye ve ilerlemeye devam etmeleri için öğrenmeye ve motive olmaya devam ediyor. Çocuğunuz ister hevesli bir şövalye olsun, ister deneyimli bir kraliçe olsun, okuldaki kalite ve oyun sonuçlarında anında farklar göreceksiniz!

Satranç Öğreniyorum Akıllıdır !

Bir okulda bir satranç programı başlatmak için motive olmuş bir öğretmen ya da eşsiz bir Satranç öğrenci yönetim aracı arayan bir Koç ile bir ebeveyn olup olmadığınızı düşünüyorsanız, Satranç Öğreniyorum kapsamlı bir Satranç kaynağınızdır!

Ve öğretmenler, Ortak Çekirdek standartlarıyla uyumlu bir Satranç müfredatı sunuyoruz. Bu kapsamlı ders planı, geleneksel sınıf ortamları veya Okul Öncesi Çağı için kullanılabilir.

Çocuğunuzun hayatını zenginleştiren bir ebeveynseniz, okulunuzda bir satranç programı başlatmak için motive olmuş bir öğretmen ya da benzersiz bir Satranç öğrenci yönetim araçları olan bir koç olan Satranç Öğreniyorum, çocuklarınızı yüksek vitese çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. !

Satranç Öğreniyorum, okuryazarlık, matematik, eleştirel düşünme ve yaşam becerilerini tanıtmak ve pekiştirmek için satrancı kullanmak isteyen eğitimciler için mükemmel bir kaynaktır.

Satranç Öğreniyorum Güvenlidir !

Satranç Öğreniyorum, çocukların (ve yetişkinlerin) dünyanın her yerinden gelen insanlarla satranç maçları yapmanın ve bunun tadını çıkarmanın güvenli bir yeridir.

Gizlilik yönetimi araçları, arkadaş canlısı oyun içi duygular ve kontrollü bir oyun ortamı, çocukların sağlıklı, arkadaş canlısı ve zor olmayan bir ortamda öğrenmelerini sağlar. Çocuklar başka çocuklarla da oynayabilir, ancak yetişkinlerle olan etkileşimleri doğrudan ebeveynleri veya kulüp yöneticileri ile sınırlıdır. Sizler için huzur, çocuklar için eğlenceli!

Satranç Öğreniyorum bunu eğlenceli bir deneyim haline getiriyor! İlk öğrenme aşaması boyunca elinizi tutuyor ve daha gelişmiş planlama ve strateji ile ilgileniyor ... ve aktif olarak oyuncuların satranç hayatını ve kraliyet oyunuyla birlikte gelen tüm yaşam derslerini geliştirmelerine yardımcı oluyor