Kurumlarda Satranç

Genel olarak kurumların ders programlarıyla uyumludur. Müfredatı benzersiz olan sistemimizin kullanımı oldukça kolaydır.

İhtiyacınız

1.Bilgisayar
2.İnternet
3.Yazıcı
4.Projeksiyon

Önerilen çalışma süresi 30 dakikadır. Bunun ilk 5 dakikası ders anlatımı,15 dakikası da problem çözümü, son 10 dakikası çalışma kağıtlarına ayrılması önerimizdir.Bu yöntem devlet okulları,kreşler ve anaokulları için uygundur.

Velilerimiz için

müfredatı benzersiz olan sistemimiz kullanımı oldukça kolaydır.

İhtiyacınız

1.Bilgisayar
2.İnternet
3.Yazıcı

Önerilen çalışma süresi 40 dakikadır bunun ilk 5 dakikası ders anlatımı, 25 dakikası da problem çözümü son 5 dakikası çalışma kağıtlarına ayrılması önerimizdir. Bu yöntem ile evde rahatça çalışıp çocuğunuzun kısa zamanda satranç taşlarının hareketi ve taş almasını kusursuz bir şekilde öğrenecektir.

Satranç Antrenörleri için

Müfredatı; Hollanda,Rus ve Amerika karması olup Türk eğitim sistemi ile uyum içerisindedir.
1.kademe antrenörler için kolaylık sağlar.

İhtiyacınız

1.Bilgisayar
2.İnternet
3.Yazıcı
4.projeksiyon(grup dersleri için)
çalışma süresi 45dk. bunun ilk 5dk'sı ders anlatımı, 30 dk'sı da problem çözümü son 10 dk'sı çalışma kağıtlarına ayrılması önerimizdir. kulüp'te öğrenciler,satranç taşlarının hareketi ve taş almasını kusursuz bir şekilde öğrenecektir,Hızlı yetiştirmek istediğiniz öğrencilerinizi ileri gruplara katılmasını hızlandırabilirsiniz.

ÖĞRETMEN REHBERİ

Türk Eğitim sistemine uygun ,müfredatı benzersiz olan sistemimiz kullanımı oldukça kolaydır.

İhtiyacınız

1.Bilgisayar
2.İnternet
3.Yazıcı
4.Projeksiyon

Önerilen çalışma süresi 40 dakikadır bunun ilk 10 dakikası ders anlatımı,30 dakikası da problem çözümü son 5 dakikası çalışma kağıtlarına ayrılması önerimizdir. Bu yöntem devlet okulları,kreşler ve anaokulları için uygundur.
/